Wrocławiu, robisz to źle!

 

10731458_1517641871816389_1179770334_n

Mięło już prawie pół roku odkąd wyprowadziłam się do Wrocławia. Dla niektórych może to być dużo, dla innych mało. Jednak mimo upływu czasu, to Poznań jest dla mnie miejscem, w którym lubię przebywać i do którego lubię wracać.

Wystarczy, że przekroczę granice miasta, a pojawia się banan na twarzy 🙂 To przez te wszystkie historie, które tutaj przeżyłam.

A może wszystko przez to, że nie poznałam we Wrocławiu nikogo, kto by mnie po nim oprowadził?Brakuje mi przewodnika, który pokaże zaczarowane ogródki kawiarni, zaprowadzi w miejsca, które są tylko dla wtajemniczonych i uchyli rąbka miejskiej tajemnicy. 

Póki co, we Wrocławiu trzyma mnie jedynie praca, którą bardzo lubię i która daje wiele satysfakcji. To tutaj mogę dawać upust swojemu ADHD 🙂 Ale…

Tęsknię za ludźmi, którzy tworzą klimat miasta i powodują, że chce się do niego wracać. Zwłaszcza ostatnio, kiedy z mojego życia odchodzą bliskie osoby, a kolejne zaczynają chorować. Potrzebuję zewnętrznych rozweselaczy!

Dlatego nieustannie próbuję znaleźć miejsca/spotkania, na których można się czegoś nauczyć i poznać ludzi. Jest tego mało…

A może to moje zainteresowania są niedostosowane do atrakcji oferowanych przez miasto? Pewnie tak!

O ile w Poznaniu branża biznesowo-startupowa rozkwita, organizuje mnóstwo spotkań, DARMOWYCH szkoleń, tak tutaj nic. ZERO biznesu….

Może dlatego nadal trudno mi się tutaj odnaleźć….

Pewnie taka jest różnica pomiędzy Wrocławiem a Poznaniem – jedno miasto stawia bardziej na kulturę, inne na biznes. Dokąd to mnie zaprowadzi? Nie wiem…

 

Tak rzekłam i poszłam spać!

 

 

 

2 thoughts on “Wrocławiu, robisz to źle!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s